AKBA Kimya | Hakkımızda
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Hakkımızda

Sektördeki 15 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizi AKBA Kimya çatısı altında toplayarak, seçkin piyasamızdaki yerimizi almış bulunmaktayız. AKBA Kimya olarak; Türkiye’de ilklere ve yeniliklere imza atma düşüncesi ile, HAVACILIK sektöründeki dışa bağımlılığı görerek çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırdık.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları neticesinde; havacılık sektöründe kesinlikle olması gereken sertifikalandırma sürecini de tamamlayarak BOEING ve AIRBUS firmalarının dünyada belli sayıda olan onaylı tedarikçileri arasında yerimizi aldık. Bugün itibarı ile üretimini yapmakta olduğumuz uçak temizleme ve bakım kimyasalları ürünlerimiz BOEING ve AIRBUS tarafından onaylı ve sertifikalıdır. Bu başarı, tamamıyla geçmiş yıllardaki bilgi birikimimiz ve yaptığımız yatırımlar neticesinde gerçekleşmiştir.

Havacılık sektöründeki millileştirme çalışmaları ışığında; ülkemizin yurtdışına bağımlılığını azaltıcı çalışmalar yapmak ve ekonomik katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, hedefimiz en büyük olmak değil fakat seçkin piyasamız içerisinde en iyisi olmaktır.

Saygılarımızla,

AKBA Havacılık Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

English