AKBA Kimya | H-10 ORGANİK TİK TEMİZLEYİCİ
18123
page-template-default,page,page-id-18123,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

H-10 ORGANİK TİK TEMİZLEYİCİ

Kullanım Alanları:

H-10 Tekne güverteleri, teak bahçe mobilyaları, havuz kenarı deck zeminlerin temizliğinde zımpara yapmadan güvenle kullanılır.

Özellikler:

H-10 kararan ve grileşen teak yüzeyleri kolayca temizleyen su bazlı organik bir üründür. 

Ağacın gözeneklerinde biriken kir ve yağ artıklarını anında çözer, zımpara ve sistre uygulamalarıyla temizlenmesi mümkün olmayan girintilere derinlemesine nüfuz ederek maksimum temizlik sağlar. Doğada biyolojik olarak çözünme özelliğine sahip çevre dostu bir üründür. İnsan sağlığına zararlı hiçbir solvent içermez. Ağacın damarlarına zarar vermez ve ahşabın doğal dokusunu bozmadan yüzeyi ön hazırlık ile yağlamaya hazırlar.

Kullanım Şekli:

H-10 uygulamadan önce yüzeyi suyla ıslatın, ürünü kirli yüzeye püskürtün ve etki etmesi için birkaç dakika bekleyin. Daha sonra plastik bir el fırçasıyla ağacın damarları boyunca hafifçe fırçalayın. Çıkan kir birikintilerini bol suyla yıkayarak uzaklaştırın. Yüzey tamamen temizlenene kadar bu işleme devam edin, ardından temizlenen yüzeyi bol suyla iyice yıkayarak durulayın. Aşırı kirlenmiş ve kararmış yüzeylerde aynı işlemi bir kez daha tekrarlayın.

English