AKBA Kimya | H-220 – BLUE JUICE LAVABO SIVISI
17403
page-template-default,page,page-id-17403,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

H-220 – BLUE JUICE LAVABO SIVISI

Kullanım Alanları:

Mavi su özellikle; deniz ve raylı taşıma araçlarında, oto karavanlarında ve taşınabilir(portable) WC sistemlerinde mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı yüksektir. Metal, plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır.

Özellikler:

H-220 Aldehit bazlı güçlü dezenfektan içeriği ile anti-viral ve anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. HIV virüsü dahil olmak üzere bir çok virüs ve bakteri için etkilidir.
Alkol, klor ve oksijen içerikli dezenfektanlara göre temas yüzeylerinde daha uzun süreli ve güvenilir dezenfeksiyon sağlar.
Mavi su özel inhibitörler içerir. Katı atıklar için parçalayıcı özelliği bulunmaktadır. Kötü koku kaynaklarını yok eder. Mavi su, yanıcı ve parlayıcı değildir. Aynı zamanda alüminyuma zarar vermez.

pH: 7

Yoğunluk: 1

Bileşimindeki tüm maddeler OECD sınıflamasına göre doğada büyük oranda çözünebilir.

Kullanım Şekli:

Mavi su, lavabo sistemlerindeki depo tanklarına 1/25 – 1/50 oranlarında ilave edilir. 

Kullanım suyunun rengini alarak rahatsız edici görüntülerin oluşmasını engeller. Atık tanklarında toplanan katı atıkların parçalanmasını sağlayarak deşarj işlemini kolaylaştırır. Güçlü dezenfektan içeriği ile de zararlı virüslerin yok edilmesini sağlar. Deodorize edici özelliği ile ortama ferahlık verir.

 

English